Par mums

Laipni lūdzam „Ģimenes centrā IGMALIN"!

gimenes centrs Igmalin

 

Mūsu "Ģimenes centra IGMALIN" durvis tika atvērtas 2009.gada 12.aprīlī. Mēs atrodamies Rīgā, Pļavniekos (kontakti) - jaunās, gaišās un bērniem draudzīgās telpās.  

 

Mūsu vērtība ir ģimene! Mērķis - laimīga ģimene! Kur vīrietis un sieviete būvē attiecības ar mīlestību, cieņu un pieņemšanu, kurās „kling-klang" ienāk mūsu Saulīte, Peciņa, Dūduks... Šajā pašā brīdī mūsu dzīve mainās. Mainās jēga un ikdiena. Nāk klāt izaicinošs un skaists uzdevums: kļūt par pavadoņiem jaunu pamatu būvēšanā - mūsu bērna veselīgas un pašpaļāvīgas personības veidošanā. Apzinoties un uzņemoties šo atbildību, mūs var pārņemt dažādu, pat pretrunīgu sajūtu gamma: prieks, bailes, apjukums, nedrošības, vainas sajūta u.c.. Lai arī šīs sajūtas pārdzīvo daudzi un reaģē uz tām dažādi, Jūsu iespēja ir šeit un tagad - šo tik īso un īpašo laiku nepamest neatgriezeniskā pašplūsmā, bet katru dienu padarīt pilnvērtīgu, katru kopā būšanas brīdi - patiesu, mīlestības un sapratnes pilnu.

Mēs aicinām izmantot  šo iespēju un tikties šeit - „Ģimenes centrā IGMALIN", kopā ar citiem mammām/tētiem ar līdzīgām vērtībām un vienu mērķi: lai mēs un mūsu bērni būtu veseli un laimīgi.

Ar  prieku dalīsimies savās zināšanās un pieredzē, kopā ar Jums veidosim atbalstošu un drošu vidi, kur tikt galā ar jaunām situācijām, uzdevumiem, un ļausimies šim dzīves brīdim!

Mūsu ģimenes centrs piedāvā un aicina pievienoties:

  • attīstības skolai (bērniem un vecākiem);
  • nodarbībām hiperaktīviem bērniem (bērniem un vecākiem);
  • māmiņu dejām slingos (mammām kopā ar zīdaiņiem);
  • runas attīstīšanas nodarbībām;
  • angļu valodas nodarbībām;
  • dejām;
  • radošajai darbnīcai (zīmēšana un modelēšana).

 Tāpat piedāvājam psihologa, psihoterapeita un logopēda individuālās konsultācijas.

Lai pieteiktos nodarbībām vai pie kāda speciālista individuāli, aicinām sadaļā kontakti.

 

Paldies un mīļi gaidīti,

Jūsu "Ģimenes centrs IGMALIN".